Kā izvēlēties saderināšanās gredzenu?

Mūsdienās saderināšanās gredzenu pāri nereti izvēlas kopīgi, dažkārt topošais līgavainis pirkuma meklējumos dodas viens, paļaujoties uz zināšanām par iecerētās gaumi. Daži padomi gredzena izvēlē noderēs gan vienā, gan otrā gadījumā, ja vien saderināšanās gredzenu vīrieša ģimenē nepārmanto.

Kāzu tradīcijas īpašām kāzām

Lai arī cik individuāls tiek veidots kāzu scenārijs, teju katrā no tiem tiek iekļautas kādas tradicionālas lietas, kas reizēm tiek arī interpretētas. Esam apkopojuši Latvijā iecienītākās un biežāk savos kāzu scenārijos iekļautās latviskās un aizgūtās kāzu tradīcijas.

Kā siet Jāņu sieru? 10 lieliskas receptes!

Siera gatavošanas pirmsākumi meklējami jau senā aizvēsturē. Arheoloģiskie izrakumi Ēģiptes kapenēs 2000 gadā pirms mūsu ēras apstiprina siera siešanas tradīciju senumu. Tomēr arī Latvijā senās Jāņu tradīcijas paredz siera siešanu kā neatņemamu svētku sastāvdaļu. Jāņu siera dzeltenais ritulis rotā ikvienu vasaras saulgriežu svētku gadu. Pamēģini arī tu pagatavot sieru!

7 interesantas Jāņu tradīcijas!

Jāņi laikam tomēr ir vieni no populārākajiem tautas svētkiem Latvijā un ikviens vairāk vai mazāk ievēro kādu no zināmākajām Jāņu tradīcijām - kaut vai ugunskura iekuršanu, vainagu pīšanu un saullēkta gaidīšanu. Taču parokoties pa latviešu ticējumiem un tradīcijām, var atrast ne vienu vien interesantu norādi uz to, kas un kāpēc reiz tika Jāņos darīts un šeit piedāvāju 7 interesantu tradīciju apkopojumu, kuru ieviešanu savā svētku programmā varētu apsvērt arī Tu.

Jaungada sagaidīšana mājās: ieteikumi

Ja šogad dosiet priekšroku Jaungada viesībām mājas apstākļos, lieti noderēs eksperta padoms, apsverot dekorācijas idejas, pusnakts ēdienkarti un citas svinību nianses. Piedāvājam ieskatīties populārās pasākumu organizēšanas ekspertes, vairāku grāmatu autores Marijas Makbraidas (Maria McBride) padomos, kā Jaunā gada sagaidīšanu mājās izvērst par patiesi elegantu pasākumu!